Hakkımızda

fabrika

22 yıldan fazla bir süredir üretim yapmakta olan Çinin en büyük plastik enjeksiyon makine üreticilerinden biri olan ve içinde dökümhanesi dahil 300,000 m2 kapalı alana sahip KAI MING ENGINEERING Türkiye plastik sektörünün ihtiyacı olan makine çözümleri için faaliyetlerini Türkiyede de başlatmıştır .

KAI MING ENGINEERING firmasının TEK Türkiye distribütörü olan CİNO MAKİNA SAN VE TİC LTD ŞTİ müşterilerine 30 – 4000 ton kapama kuvvetinde olan standart makinaların yanı sıra , PET preform , PVC mamul üretimi , IML ve kapak üretimleri için hızlı makinalar , iki plakalı makinalar ve çift renk enjeksiyon makinaları konularında da hizmet vermektedir . Katalogda yer alan tüm makine modelleri % 70 lere varan enerji tasarrufu sağlayan servo motor sistemi ile donatılmıştır .

Aylık 3000 ton döküm kapasitesine sahip KAI MING ENGINEERING başta CE belgesi olmak üzere birçok Çin takdir ve şeref sertifikalarına sahiptir .

Firmamız aynı zamanda Hangzhou TAYU machinery Türkiye distribütörüdür . TAYU farklı amaçlara uygun plastik dik enjeksiyon makinaları ve kauçuk işleme makinaları üretimi yapmaktadır . Tüm makinalar CE belgesine haizdir .

CİNO MAKİNA SAN VE TİC LTD ŞTİ

BİKSAN SAN SİTESİ B 1 BLOK NO 28 İKİTELLİ OSB / İSTANBUL 0212 6711708-09

Kurumsal

Guangdong Kaiming Mühendislik Şirketi, Çin'in plastik makine üretimi alanında en büyük firmalarından biridir. Şu anda Foshan Şehrinin Naihai ve Sanshui bölgelerinde iki fabrikaya sahiptir. Toplam kapalı fabrika alanı 300,000 m2 den fazladır. Sanshui fabrikasında 50 ton / parça kadar, aylık 3000 ton döküm yapılmaktadır. Dökümü yapılan parçalar MITSUBISHI gibi CNC tezgahlarda işlenmektedir. İşleme kapasitesi 50 ton üzeri ve 5m den fazla boydadır.

Aynı zamanda 100 ton ve üzeri kaldırma kapasitesi mevcuttur. Kaiming, plastik enjeksiyon makinesi tasarlama, araştırma ve üretimi yapan yüksek teknoloji şirketidir. Tüm dünyadaki müşterilerimize 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

Avrupa, Amerika ve Japonya daki yüksek teknolojiyi Çin'e getirerek milli çapta muhtelif patentler almış bulunmaktayız. Bu patentler üretilen makinelere uygulanmaktadır.

Son yıllarda KSS çift renk serisini geliştirmiş ve KS-2 P plakalı serisi ile PD-3500 ton gibi büyük makine tasarımları gerçekleştirilmiştir. Standart serimiz KX makineler servo motorlu olup kapama kuvveti 60-3500 ton ve enjeksiyon ağırlığı 40-50000g dır. Yıllık kapasitemiz yaklaşık 8000 makinedir. Kaiming ISO9001 Kalite Kontrol Sertifikasını 2000 yılında almış ve 2001 yılında Çin milli kalite belgesine hak kazanmıştır. Daha fazlası, 2004 yılında plastik enjeksiyon makinesi üreticileri arasında ilk 10'a girmiş ve Çin milli AAA kalite güvenlik belgesini almayı başarmıştır. CE belgesini 2005 te almış ve 2008 de Çin tanınmış markalar şeref listesine girmiştir. Firmamız, Guangdong eyaleti milli yüksek ve yeni teknoloji firması ünvanına da sahiptir.

Günümüzde Kaiming'in mükemmel işbirliği anlayışı ile satış sonrası servis hizmeti Çin şehirleri arasındaki pazarlama ağını geliştirmiştir. Çin dışı ülke müşterilerinden tam güven sağlayarak RUSYA, MALEZYA, BREZİLYA, İTALYA, HİNDİSTAN, PAKİSTAN, ENDONEZYA, TAYLAND, SURİYE, TÜRKİYE, KIBRIS, NİJERYA ve VİETNAM gibi ülkelere hizmet vermektedir.